واحد طراحی و نمونه دوزی

خلاقیت و نوآوری در طراحی

همه چیز از خلاقیت طراح آغاز می شود. طراحان حرفه ای می دانند چگونه پاسخگوی درخواست تنوع طلبی افراد باشند. ما با به کار گیری دانش برترین طراحان و همچنین به روز ترین نرم افزارهای دنیا در زمینه طراحی همگام با صنعت مد و پوشاک دنیا پیش می رویم. ما اهمیت طراحی را میدانیم به همین دلیل روزانه طرح های مختلفی از شلوار جین و کتان را تولید و به بازار ارائه میکنیم.

واحد برش

تکنولوژی بروز و دقت در برش

ما با به کارگیری دستگاه های برش پیشرفته و اتوماتیک، سال ها تجربه اجرایی و همچنین حساسیت بالا، دقیق ترین طرح ها را به برش های یکدست و یکنوختی از پارچه تبدیل می کنیم که در کیفیت نهایی پوشاک و خوش فرم بودن آن تاثیر زیادی دارد. کیفیت برش در دوخت نهایی بسیار تاثیر گذار است و ما علاوه بر استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک از تخصص افرادی استفاده میکنیم که علاوه بر شناخت انواع پارچه، آناتومی بدن را میشناسند و میتوانند ظریف ترین پارچه ها را با بالاترین سطح دقت برش دهند.

واحد دوخت

تکنولوژی ژاپن و کیفیت در دوخت

استفاده از مهارت ها در کنار هم باعث می شود در نهایت محصولی ارزشمند و با کیفیت تولید کنیم. در واحد دوخت، بهترین و به روز ترین برند های چرخ خیاطی صنعتی را در کنار هنر خیاطان آموزش دیده و ماهر بکار گرفته ایم تا با کیفیت ترین محصولات با دوخت های استاندارد را بدست مشتریان برسانیم.

واحد شست

سنگ شور و تنوع رنگ

برش و دوخت با کیفیت تنها بخشی از نیازهای مشتریان را پوشش می دهد. امروزه طیف های رنگی متفاوت در شلوارهای جین و به طور کلی آنچه که در نگاه اول به چشم میاید برای مشتریان مخصوصاً قشر نوجوان و جوان اهمیت زیادی دارد. ما در شرکت کیان جامه ایرانیان با استفاده از دستگاه های صنعتی و تکنیک های شست، سنگ شور و ماشین آلات تکمیل، شلوار های جین در رنگ های گوناگون و طرح های منحصر به فرد را تولید می نماییم.

واحد تکمیل

اکسسوری و پرداخت پارچه

تکمیل و بسته بندی محصولات در مرحله نهایی فرآیند تولید صورت می پذیرد. نصب متعلقات شلوار، کنترل کیفیت مجدد، سایزبندی و در نهایت بسته بندی محصولات این اطمینان را ایجاد می کند که محصول نهایی با بهترین شرایط به دست مصرف کنندگان خواهد رسید.

فهرست