درباره ما

معرفی اجمالی شرکت

نام شرکت: کیان جامه ایرانیان (سهامی خاص)
شماره ثبت: ۱۵۰۹۹
تاریخ تاسیس: ۱۳۹۳/۰۸/۲۶
محور اصلی فعالیت: تولید و توزیع انواع مواد اولیه، محصولات نساجی، پوشاک و چرم
محصولات تولیدی: انواع شلوار جین و کتان
تعداد نیروی انسانی: ۱۰۰ نفر

آدرس شرکت: یزد، منطقه ویژه اقتصادی، بلوار صنعت، خیابان صنعت سوم
دفتر مرکزی فروش: تهران، خیابان منوچهری، پاساژ سینا، واحد ۷۵
کد پستی: ۸۹۴۷۱۸۵۲۰۰
تلفن: ۶۲ الی ۳۷۲۷۵۲۶۰-۰۳۵ فکس: ۳۷۲۷۵۲۶۳-۰۳۵
ایمیل: info@kianjameh.com

کیان جامه ایرانیان

آشنایی با شرکت

اعضای هیئت مدیره: آقای جواد اویسی، آقای سید احمد حنیفی یزدی، آقای سید وحید قریشی یزدی

نساجي و پوشاک از صنايعي است كه علا‌يق و نیاز روز مصرف‌كنندگان نقش به سزايي در آن دارد. سلایق گوناگون افراد، فرهنگ های مختلف، تنوع فصول و دسترسی افراد به اینترنت و شبکه های اجتماعی باعث شده اهمیت صنعت پوشاک در دنیا نسبت به قبل چندین برابر شود.
دنیا و به دنبال آن صنعت مد و پوشاک به شدت در حال تغییر بوده و محصولات، فرآیندها و فناوری ها، تعریف بازار، طبیعت تقاضا و کسب و کار را تحت تاثیر قرار داده است. مد بر محور صنعت نساجي و پوشاك مي‌چرخد و سرعت تغيير و تحولا‌ت در طرح‌ها، رنگ‌ها، جنس‌ها و علا‌يق مصرف‌كنندگان اين صنعت بسيار زياد است. در نتیجه بسیاری از شرکت‌های نوظهور دیدگاهی متفاوت از گذشته نسبت به این صنعت، ساختار و روابط تجاری آن دارند.
تغییر رفتار بازار و تنوع طلبی افراد، صنعت پوشاک را به بازار کاملا رقابتی تبدیل کرده است. ما در شرکت کیان جامه ایرانیان با استفاده از فناوری های روز دنیا و همکاری با طراحان بین الملی تلاش میکنیم تا بهترین محصولات را متناسب با سلایق مختلف به تولید برسانیم.

با توجه به لزوم بومی سازی محصولات پوشاک، شرکت کیان جامه ایرانیان در سال 1393 با حضور جمعی از متخصصین صنعت پوشاک کشور در منطقه ویژه اقتصادی یزد تاسیس گردید. این مجموعه از 5 بخش اصلی شامل طراحی و نمونه دوزی، برش، دوخت، شست و تکمیل تشکیل شده تا پاسخگوی تمامی نیازها در فرآیند تولید انواع پوشاک جین و کتان باشد.


استفاده از دانش و فناوری روز دنیا، تامین مواد اولیه با کیفیت، به کارگیری ماشین آلات به روز و شناخت مناسب بازار از نقاط تمایز ما می باشد. در کنار ماشین آلات به روز و مواد اولیه مناسب، توجه به دانش نوین و بهبود مستمر فرآیندهای تولید، به کارگیری جدیدترین شیوه ها در حوزه مد و پوشاک، برنامه ریزی هدفمند، رعایت استانداردهای بین المللی و فرآیندهای تولید سازگار با محیط زیست به منظور تضمین کیفیت محصولات از جایگاه ویژه ای در تولید محصولات برخوردار است. همچنین، اهمیت تولید ملی با کیفیت جهانی، ما را بر آن داشته تا نه تنها بازار داخل ایران بلکه صادرات به سایر کشورهای همسایه و اروپا را در برنامه های توسعه ای خود قرار دهیم.

معرفی تیم ارشد

مدیر عامل، هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت کیان جامه ایرانیان

سروران و همراهان گرامی، همانطور که می دانید عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین و تشخیص اهداف است. هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد. چگونگی و نحوه تعیین ماموریتها، اهداف سازمانی و اهداف فردی کارکنان در شرکت کیان جامه، برای هدایت عمومی فعالیتهای سازمان در مسیر پیشرفت، تعالی و بهبود عملکردهای سازمانی است.

کسب رضایت، خشنودی و اعتماد جامعه و مشتریان، ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ در راستای تعریف موفقیت و پیشرفت است. در طول سال های فعالیت شرکت کیان جامه، ساختار این شرکت، همواره به سمت تغییرات هدفمند، اصلاح شده است. نگاشت و پندار یک مدل کسب و کار جدید برای همراهی با جامعه، ابتکار عمل این شرکت در ایجاد ارزش های کسب و کار است.

 

سیدوحیدقریشی

عضو هیئت مدیره و مدیر تولید

امید جهاندیده

مدیر طراحی

سید احمد حنیفی

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر تولید

فرهنگ نژاد

مدیر اجرایی

جواد اویسی

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

سید رضا قریشی

مدیر امور اداری
1
مشتریان ما
1
تنوع محصول
1
ماشین آلات تولید
1
شرکای خارجی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فهرست